top of page

Lukáš K., Maryland 2016

Lifeguard.cz je malá firma složená ze zaměstnanců, kteří jsou na svém místě a svojí práci dělají perfektně. Kurz, který musí každý plavčík před odjezdem absolovovat by mohl být velmi náročný a často dosti nezáživný. Ale díky tomu, že kurz vede taková skvělá parta lidí, se kurz pro vás stává spíše zábavou. Čas strávený v učebnách uteče velmi rychle a je nutné dodat, že od instruktorů lifeguard.cz by se mohl učit kdejaký učitel co se přednesu týče. 
Co se týče komunikace, tak si ji také nemohu vynachválit, protože byla vždy naprosto blesková a vůči mně vstřícná a pozitivní. Na konci celého programu vám proto vaši instruktoři a zaměstanci této firmy přijdou spíše jako přátelé, než jako někdo, komu jste jen zaplatili a on teda splnil podmínky smlouvy. Firmě lifeguard děkuji za pomoc k zajištění tohoto summerjobu a všem jí tedy doporučuji. Zároveň níže přidávám odkaz na jejich stránky. Pokud opravdu máte zájem na plavčíka vycestovat, oni jsou právě ti, kteří vám to velmi dobře pomůžou uskutečnit.
"It was summer I will never forget" (To je totiž slogan společnosti Work and travel a člověk si uvědomí jeho význam až na úplném konci)

Daša K., Virginia 2016

Som veľmi vďačná za toto úžasné leto, ktoré som prežila. Spoznala som skvelých miestnych ľudí a ich priateľskú kultúru, spoznala som partiu Slovákov, s ktorými som zažila nie jednu divokú párty na pravý americký spôsob. Všetky miesta, o ktorých som vždy iba snívala som zrazu mala pred sebou ako na dlani a úplne mi vyrazili dych. Cestovanie po západe kde som si nedovolila nevidieť San Francisco, L. A., Las Vegas, Arizonu, a teda pre mňa najúžasnejší prírodný skvost – Grand Canyon, zavŕšíla som to plážou na Miami, z ktorej bol hotový aj samotný Will Smith a plavbou na lodi skoro ako z Titanicu, ktorá „zaparkovala“ na tých najkrajších plážach sveta. Skúsila som si job, pri ktorom som sa cítila ako skutočná Baywatch-áčka, job, pri ktorom sa slníš od rána do večera a pritom sleduješ topiacich, ktorí sa až tak moc netopia. Všetko to má svoje čaro a musíš so mnou súhlasiť keď poviem, že je to pravý americký sen, o ktorom už nemusíš iba snívať. Ďakujem celému tímu tejto agentúry, ktorý mi leto v USA zabezpečili a určite sa vraciam aj ďalšie leto. Ak zvažuješ aj ty, no nemáš sa s kým vybrať, neopúšťaj sa a vyber sa aj sám, ver mi, že niekedy je to to najlepšie čo môžeš urobiť. 

Barbora G., Virginia, DC, Maryland 2015

Ahojte, chcela by som Vám poďakovať už som doma, priletela som 21.9 ..., ale zažila som najlepšie leto aké som kedy mala. Stretla som nových užastných ľudí, nové skúsenosti. trošku sa poučila angličtinu a toto všetko som zažila aj vďaka Vám a zato veľmi ďakujem . Dúfam, že sa mi podari budúci rok znova. Amerika ma totálne dostala a o týždeň by som tam išla znova.
Ďakujem ešte raz.

 

Viktor S., Virginia, DC, Maryland, 2008 – 2014

Za ty roky co k Vám jezdím, jsem se nikdy nenudil, i když je to pro mě všechno známá věc. Myslim, že každý rok jste lepší a všecko běží víc a víc plynule. Hlavně se Vám povedlo namixovat dokonalou rovnováhu mezi kamarádským, zábavným a profesionálním přístupem, což je podle mě ideální. Díky!

 

Viktor S., Virginia, DC, Maryland, 2008 – 2014

Za ty roky co k Vám jezdím, jsem se nikdy nenudil, i když je to pro mě všechno známá věc. Myslim, že každý rok jste lepší a všecko běží víc a víc plynule. Hlavně se Vám povedlo namixovat dokonalou rovnováhu mezi kamarádským, zábavným a profesionálním přístupem, což je podle mě ideální. Díky!

 

Daniel H, Maryland, 2012

Ahoj Mikové :),nejsem žádný dobrý spisovatel, ale je toho hodně co říct…

Chtěl bych celému týmu ILC poděkovat za přístup k nám ,,nováčkům‘‘, kteří nevěděli, co je čeká. Počáteční obavy se proměnily v poprázdninovou euforii. Přesně tak, jak jste nám vyprávěli na kurzu. Líbí se mi, jakým stylem vedete kurzy. Zábavný, lidský, se spoustou doporučení a rad. Když jsem potřeboval pomoc v Čechách před odletem, tak i za mořem, vždycky se mi jí dostalo. Cesta s Vámi mi změnila život, za to moc děkuju.

 

Erik B., Virginia, 2014

Ahoj, díky za super léto! Celková komunikace s vámi byla na top úrovni a nemůžu si ani trochu stěžovat. Vše, co jsem potřeboval vědět, jste mi obratem sdělili a toho si vskutku hodně vážim ;).

Organizace lifeguard kurzu byla parádní, moc se mi to líbilo. Bylo to vtipné, náročné, poučné a lidské. Trénink dovedností v hloubce není nejjednodušší, ale dá se v pohodě zvládnout a nakonec to byla fakt zábava :)!

 

Tereza D., Maryland, 2013 – 2014

Ahoj Michale,
chtěly bychom Ti rádi poděkovat za zprostředkování léta v USA!  Strávili jsme opět super léto na bazéně, kde nás měli lidi rádi a maximálně jsme si to užily!
Ještě jednou děkuji za zážitky k nezaplacení! :)

 

Honza P., Maryland, 2014

Chtěl bych hrozně poděkovat za kurz. Zkušenosti v něm získané ohledně záchrany lidí jsem sice v létě neuplatnil (což je vlastně na druhou stranu dobře), ale chtěl jsem poděkovat především za způsob, jakým jste kurz vedli. Bylo to parádní, umíte to s lidma, umíte věci dobře vysvětlit, byla sranda, mělo to všechno! Co se týká věcí před kurzem – vyplňování DS, pohovory na ambasádě, skype pohovory, rady ohledně školy (vyplňování potvrzení o studiu) atd. atd. atd. naprosto geniální. Pokaždý se mi dostalo rady. Fakt bez problémů. Opět děkuju moc!
Co se angličtiny týká, tak i přes to, že jsem bydlel s ostatníma guardama z Pardubic, hodně mi to dalo. Přestal jsem se bát mluvit, naučil nový fráze, spoustu slovíček, neříkám gramaticky úplně 100%, ale určitý progres nastal, takže naprostá spokojenost :).

bottom of page