Kdo je Lifeguard.cz a proč se na nás můžeš spolehnout?

Lifeguard.cz nebo též ILC (International Lifeguard Club) působí na trhu již od roku 2000. Nyní Lifeguard.cz vedou následovníci vůbec první generace plavčíků a instruktorů Amerického červeného kříže a NSPF ve střední a východní Evropě.

 

Máme za sebou mnoho sezón v USA na pozicích plavčíka, supervisora, safety inspektora a dalších pozic v managementu bazénových společností.

Lifeguard.cz je pro nás hlavně velké hobby a ne hlavním zdrojem příjmů.

Proto necílíme na masy studentů, ale zakládáme si na osobním přístupu a jsme tak parťáky pro tvé léto plavčíka v USA.

Proč se stát plavčíkem v USA s námi?

  • díky dlouholeté zkušenosti se umíme zaměřit na to nejdůležitější, co budeš v USA potřebovat

  • příprava studentů na léto plavčíka v USA je pro nás hobby a na našem přístupu je to znát

  • naši instruktoři s tebou trpělivě pilují všechny potřebné dovednosti, takže se kurzů nemusíš obávat

  • naše smlouva je férová - nenutíme tě od nás kupovat další produkty jako např. letenku nebo refundaci daní, vždy jen doporučíme ideální řešení

  • dlouhodobě nabízíme nejvýhodnější podmínky na trhu

  • na kurzech jen nečteme učebnici, ale připravujeme na reálné situace

Chceš-li strávit super léto jako plavčík v USA, zavolej nebo napiš a #pojedtaky!

michal.havel@lifeguard.cz

M: +420 777 566 477

Skype: Lifeguard.cz

Michal Havel 

majitel

V prvním ročníku VŠ mi kamarád řekl o možnosti jet strávit léto do USA a pracovat jako plavčík. Říkal jsem si, že na léto stejně nemám žádné plány a do Ameriky jsem se vždycky chtěl podívat.

Po příletu do DC bylo všechno nové. Mentalita lidí, noví přátelé, první skákání pro topící se dětičky, společné party, cestování… léto uteklo jako voda, vrátil jsem se zpět na zimní semestr do Čech a už v listopadu jsem věděl, že další léto chci lětět znovu.

Nakonec z toho bylo 5 skvělých let v USA, zkušenosti na pozicích plavčíka, supervisora, safety managera a nejužší spolupráce s vedením bazénových společností v USA.

Nejen díky cestování po USA a blízkých zemích jsem si odnesl ty nejlepší vzpomínky, zážitky i zkušenosti. Angličtinu jsem si vylepšil o 300% a hodně zkušeností jsem od té doby několikrát využil i v práci, která je úplně mimo bazénový business. Ať už to bylo lidmi, které jsem tam poznal v práci, nebo těmi, se kterými jsem léta v USA strávil, bylo to prostě super a udělat ten první krok bylo to nejlepší rozhodnutí v životě.

Tyna ATEP.jpg

kristyna@atep.cz

M: +420 607 066 866

Kristýna Vocelová

partnerský kontakt pro již zapsané studenty - informace k vízovému procesu

V prvním ročníku na vysoké škole se mě zeptala kamarádka, zda nechci v létě něco dobrodružného podniknout. Obě dvě jsme byly zrovna pro rozchodu s klukama a škola nás moc nebavila, takže alespoň malý únik na léto byla jasná volba. Pár dní na to jsme náhodou byly na párty s kamarádem, který se účastnil  programu Work and Travel v USA a pěl na to jen chválu - super lidi, párty, celé léto u oceánu a na konci léta ještě 30 dní na cestování. Tak jsme jely (já pak znovu ještě 4x :-D) a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě!! Díky této příležitosti jsem se hodně osamostatnila, poznala spoustu míst v USA, která mě do té doby ani nenapadlo, že bych mohla někdy vidět na vlastní oči. Poznala jsem taky spoustu super lidí, kteří mají stejnou zálibu jako já (cestování) a troufám si říct, že mnoho z nich již bude přátely na celý život.

 

Nyní už nestuduji, takže na studentský program už jezdit nemohu, mohu však předávat své zkušenosti dalším studentů a umožnit jim tak prožít to, co jsem prožila za ty léta v USA já.

Kontaktní formulář
arrow&v