top of page
lifeguardi-v-usa.jpg

Maximální podpora a zkušenosti

Vždy říkáme, že čím víc dotazů máš, tím líp. Nebudeme ti slibovat nereálné, ale připravíme tě na opravdovou Ameriku.

Pro nás nejsi jen číslo na seznamu. S každým individuálně probíráme všechny detaily a díky absolutnímu focusu jen na práci plavčíka řešíme všechny situace i dotazy obratem.

Za posledních 13 let zkušeností jsme se dostali do různých nečekaných situací a vždy našli optimální řešení. Lifeguard.cz pro nás není není firma, je to love hobby.

Jistota, zkusenost

All Inclusive služby

Vše máš komplet zajištěné. V USA tě vyzvedneme na letišti, nebo dostaneš přesné informace, kam a jak se dostat. Všechny potřebné dokumenty jsou pro tebe připravené a provedeme tě každým krokem jejich vyplňování.

Ubytování na místě máš zajištěné a rádi pomůžeme i s výběrem letenek. Jejich nákup je na tobě, aby sis vybral tu nejvýhodnější nabídku. Zdravotní i úrazové pojištění po celou dobu platnosti J1 víz i nonstop support je samozřejmě v ceně. 

Lifeguard-v-USA
All inclusive
kurz plavcika do USA 2019.jpg

Připravíme tě na opravdovou Ameriku

Na záchranářském kurzu plavčíka tě spolu s dalšími instruktory připravíme na reálné situace, které v USA zažiješ a nic tě tak nepřekvapí. Nečteme jen definice z učebnic, naučíme tě žít v USA. Dozvíš se od nás, jak v USA komunikovat s tvým nadřízeným, co čekat od návštěvníků bazénů, jak můžeš trávit volné dny i ti rádi dáme tipy k cestování po USA. Případně mrkni i na náš blog.

Realita v USA

Ubytování pro tebe i kamarády

Zajímá tě, jestli je lepší jet s kamarády, v páru, nebo vyrazit na vlastní pěst? Všechno má samozřejmě svoje pro i proti. Dlouhodobě se potvrzuje, že je to přesně 50/50. Nejde proto říct, jestli víc studentů jezdí na plavčíky do USA sami, nebo jestli je lepší letět s partou kamarádů. V každém případě ubytování máte zajištěné všichni. Když budete chtít bydlet společně, tak ti garantuji společné bydlení pro dvojice a v naprosté většině případů se podaří zajistit i společné bydlení pro větší skupinky.

plavcik u bazenu v USA_2.jpg
Ubytovani
plavcik v usa pool.jpg
lifeguardi v USA Utah.jpg
plavcik u bazenu v  USA_1.jpg
radek_upraveno.jpg

Radek N.

2017 - 2018, Washington DC

Super lidi, super přístup, super všechno! 

Kluci mají všechno zmáklé a mluví ze zkušeností, kurz plavčíka byl fakt parádní. 
Takže pokud do Ameriky na plavčíka, tak jedině s lifeguard.cz!

bottom of page