top of page

Kurz Pool Operatora

 

Jako jediný subjekt v ČR, jsme oprávněni učit kurz Pool Operatora s certifikací od National Spa and Pool Foundation, která se v USA stává standardem. Cílem tohoto školení je komplexně obsáhnout vědomosti nutné k údržbě bazénů a vířivek. Výsledkem kurzu může být certifikát "Certified Pool Operator", který platí po dobu pěti let a je uznáván na většině území USA.

Výuková látka pokrývá v podstatě kompletní portfólio filtrovacích systémů, sanitační, oxidační i balanční chemie a  mnoho dalších témat. Každý student obdrží učebnici v AJ a po úspěšném absolvování též certifikát. Kurz Pool Operátor je nutností pro všechny profesionální techniky bazénů a filtrovacích a sanitačnch systémů a je velmi vhodný pro majitele rezidenčních bazénů, kteří chtějí ochránit svou investici do výstavby bazénu. Díky znalostem, které na kurzu Pool Operator student získá, zásadně prodlouží životnost svého bazénu a jeho komponentů.

Výsledkem dvoudenního kurzu je certifikát CPO (Certified Pool Operator), který je uznávaný téměř po celé Americe a též v částech Evropy. Tento kurz je technicky zaměřený a vyžaduje poctivé studium. Na druhou stranu Vás dobře připraví na to, co Vás při údržbě a provozu bazénu čeká.

Kurz Pool Operátor absolvuje každý rok i mnoho lidí, kteří do USA neletí, ale prostě chtějí rozumět tomu, jak funguje bazénová chemie a filtrace. Díky nabytým vědomostem potom dokáží zásadně snížit náklady, které vynakládají na údržbu a sanitaci svého bazénu.

Cena
 

Kurz Pool Operátora – bez certifikátu 3500 Kč / 150 EUR

 

Kurz Pool Operátora (Certifikát CPO, NSPF) 6000 Kč / 250 EUR

 

Platnost 5 let

bottom of page