HOME

KONTAKT

Program SELF service

    krok za krokem  potřebné dokumenty cena

 

 

PROGRAM - Plavčíkem v USA  - SELF SERVICE je určen studentům denního studia vysokých škol, vyšších odborných škol a denního doktorandského studia ve věku  19 až  28 let. Je určen pro ty z Vás, kteří máte zájem o zařízení podkladů pro víza a kurz plavčíka. Práci již máte zabezpečenou.

Podmínky pro účast v programu           

  •       Status denního studenta vysoké školy, VOŠ  a denního doktorandského studia

  •       Věk minimálně 18 let a maximálně 28 let k datu  15.5.2012.

  •       Znalost Angličtiny nutnou pro řešení běžných situací

  •        Schopnost uplavat 500m v limitu 14 minut

  •        Vylovit 3 puky z hloubky 3 m

  •        Šlapat vodu po dobu 1,5 minuty bez pomoci rukou

  •        Po podepsání a zaslání závazné přihlášky vyhovět ve stanovených termínech finančním podmínkám programu

  •        Zúčastnit se  prekurzu, kde nám předvedete Vaše plavecké schopnosti a lifeguardského kurzu organizovaného certifikovanými instruktory  Amerického červeného kříže

  •        Spolehlivost, flexibilitu, soběstačnost, zodpovědnost.

  •        Po návratu z USA zaslat kopii pasu s razítkem příletu na naši adresu!

ILC společně s agenturou CENET zabezpečuje:

  •       Podklady nutné pro udělení víza 

  •       Vyškolení instruktory Amerického červeného kríže na plavčíka již v Praze /tři dny/.

  •       Vystavení certifikátů  Amerického červeného kříže Lifeguard (platnost 3 roky) a CPR (platnost 1 rok), které jsou nezbytné pro výkon práce na postě lifeguarda. Tyto dostanete po příjezdu do USA.

  •       Zdravotní pojištění na 4 měsíce pobytu.       

  •       Dokument DS 2019, který je potřebný připojit k žádosti o udělení  pracovního víza J1, umožňujícího čtyři měsíce legálně pracovat  a pátý měsíc pobývat v USA.      

  •       24 - hodinovou podporu v nouzi zabezpečovanou americkým partnerem CENET.        

  •       Užitečné rady a informace o pobytu v USA. 

      Je důležité vědět, že ILC odpovídá pouze za dodání podkladů pro víza, za průběh záchranářského kursu. Za tyto služby si ILC účtuje účastnický poplatek uvedený v ceníku. ILC nenese žádnou odpovědnost za vývoj pracovně právního vztahu mezi účastníkem programu a americkým zaměstnavatelem a americkou neziskovou organizací CENET, stejně tak jako nenese odpovědnost za případné zamítnutí žádosti o vízum Americkou ambasádou nebo za změnu v regulích pracovního úřadu v USA, neboť tyto faktory nemá moc ovlivnit (v případě zamítnutí víza budou účastníkovi vráceny všechny peníze až na storno poplatky uvedené v ceníku). Jakékoliv jiné odškodnění nebude vyplaceno.  ILC nenese žádnou odpovědnost, za nevydání podkladů pro víza a též za zdravotní újmy  účastníků programu, které v USA mohou nastat.  Poplatky spojené s vystavením a zrušením cestovních šeků nebudou vráceny! ILC též nenese žádnou odpovědnost za události, které se stanou v USA, neboť tyto nemůže ovlivnit. ILC si též vyhrazuje právo vyloučit uchazeče nebo i již přijatého účastníka z programu kdykoliv bez udání důvodu při současném navrácení všech plateb, které účastník zaplatil ve prospěch ILC.

Pojištění

Cena pojištění na dobu čtyř měsíců je 200 USD a je již zahrnuta v ceně programu. Každý účastník obdrží vlastní průkaz s číslem pojistěnce. Pojištění hradí  náklady spojené s úrazem a nemocí. Spoluúčast závisí na politice pojišťovny. Pozor ůrazy očí a návštěva zubaře nejsou zahrnuty.Proto  je dobré si zajít  na  vyšetření před odletem.  

 

In general, the policy provides the following coverage:

1.  $50 deductible per injury or illness

2.  The insurance pays 80% of the medical cost;  the participant pays 20%.  

3.  If the participant goes to the Emergency Room of a hospital, he will have an additional co-pay of $100 (unless the visit results in being admitted to the hospital).

  

  cena  potřebné dokumenty krok za krokem
 

 

Statistika TopTop.cz